O nás

V čem jsme jiní

Usilujeme o to, aby vaše vzdělávání dosáhlo více než očekávaného cíle a současně, aby vás bavilo.

Jsme tým facilitátorů a lektorů s více než patnáctiletou praxí ve vzdělávání zaměstnanců, jednotlivců i organizací. Klíčovými přístupy jsou pro nás facilitace a zážitková pedagogika. Na našich trénincích používáme velké množství aktivit a reflexí, díky kterým se nové zkušenosti naučíte skutečně používat. Zásadně se vyhýbáme frontálnímu přednášení teorie bez jasného přenosu do praxe.

Co děláme

Tvoříme nové vlastní přístupy ke vzdělávání a pomáháme získat zkušenosti, které v praxi skutečně fungují. Posilujeme silné stránky jednotlivců, jejich sebedůvěru, samostatnost a angažovanost.Rozvíjíme facilitační přístup a další formy komunikace vedoucí k efektivitě, porozumění a zlepšení spolupráce.

Náš tým, lektoři, konzultanti

Radek Drnovský
Jsem kouč, facilitátor a lektor. Mému životu dává smysl neustále se vzdělávat, zlepšovat, inspirovat a pomáhat k tomu... více »
Jsem lektor, inspiruji a provázím procesem učení. Jako mediátor pomáhám lidem překonat konflikty a dojít ke společné dohodě... více »
Jako office managerka vytvářím kolegům zázemí tak, aby se mohli co nejvíce věnovat přípravě kurzů a jejich realizaci. Jsem k... více »
Jsem lektor, facilitátor, metodik, kariérní poradce a průvodce osobním rozvojem. Věnuji se práci s jednotlivci, vzdělávání i... více »
Jsem lektorka, facilitátorka, lékařka a kouč. Největší smysl v životě mi dává pomáhat lidem v jejich rozvoji - ať už se... více »
Jako lektor rád vytvářím dva prostory. Jeden, kde se dobře komunikuje a s chutí pracuje. V tom druhém lze vystupovat z... více »
Jsem lektor, facilitátor, markeťák a vášnivý organizátor zážitkových a vzdělávacích akcí. Už od malička mě baví vytvářet... více »
Jsem facilitátor, konzultant, terapeut, lektor. Pomáhám jednotlivcům, párům, organizacím i městům v podpoře snění,... více »
Jsem konzultant, lektor a kouč. Řídil jsem deset let vývoj špičkových leteckých technologií v nadnárodní technologické... více »