O nás

V čem jsme jiní

Jsme tým lektorů a facilitátorů, s více než dvanáctiletou praxí ve vzdělávání zaměstnanců, jednotlivců i organizací. Dlouhodobě je pro nás klíčová metoda zážitkové pedagogiky a facilitace. Na našich kurzech používáme velké množství aktivit a reflexí, díky kterým se nové zkušenosti naučíte skutečně používat. Zásadně se vyhýbáme frontálnímu přednášení s obsáhlou prezentací nudné teorie bez jasného přenosu do praxe.

Co děláme

Tvoříme nové přístupy ke vzdělávání a pomáháme nacházet zkušenosti, které v praxi skutečně fungují. Rozvíjíme různé formy komunikace vedoucí k porozumění a zlepšení týmové spolupráce. Posilujeme silné stránky jednotlivců a s tím jejich sebedůvěru, samostatnost a angažovanost. A navíc vzdělávání s námi vás bude bavit.

Náš tým, lektoři, konzultanti

Radek Drnovský
Jsem facilitátor, lektor a Brain based kouč. Pomáhám lidem i organizacím v jejich dlouhodobém rozvoji.   Každá organizace je... více »
Jsem lektor, facilitátor, metodik, kariérní poradce a průvodce osobním rozvojem. Věnuji se práci s jednotlivci, vzdělávání i... více »
Jsem lektor, inspiruji a provázím procesem učení. Jako mediátor pomáhám lidem překonat konflikty a dojít ke společné dohodě... více »
Ondřej Přibyla
Mám rád neformální prostředí, kde nemusím sledovat konvence a hrát komunikační hry, kde můžu já i klient být prostě tím, kým... více »
Jsem facilitátor, konzultant, terapeut, lektor. Pomáhám jednotlivcům, párům, organizacím i městům v podpoře snění,... více »
Jako lektor rád vytvářím dva prostory. Jeden, kde se dobře komunikuje a s chutí pracuje. V tom druhém lze vystupovat z... více »
Vystudovala jsem obor Zkušenostně reflektivní učení v rámci Akademického centra osobnostního rozvoje Masarykovy univerzity v... více »