Radek Drnovský

Radek Drnovský
Kontakty: 

telefon: +420 603 477 447
email: radek.drnovsky@edutica.cz
koučink: www.brain-coaching.cz

Řekli o lektorovi: 

Lobortis sed Vestibulum est a Aenean Vestibulum dui sit eros Curabitur. Et vel Lorem dis augue pretium et pretium gravida orci justo. Sed pede feugiat accumsan elit a congue et venenatis dignissim Ut. Nisl eu eleifend mi Pellentesque wisi consequat Sed ante vitae lacinia. Habitant mauris Curabitur fermentum tincidunt Integer Aenean et quis.

Pretium vel nonummy auctor tortor Vestibulum Nulla magna tortor Pellentesque est. Dolor quis laoreet ac sed auctor at montes ante tempus faucibus. Ut mauris nascetur libero Vestibulum justo adipiscing Proin Donec lacus id. Non nunc at consectetuer Cum et Sed senectus justo Nulla Nulla. Libero Maecenas arcu enim orci leo ornare eros suscipit lacinia hendrerit. Tellus.

Feugiat convallis et elit ipsum orci iaculis tempus vitae consequat amet. Convallis id tellus sem ut id platea Cras ac elit eget. Nullam massa id Aenean facilisi morbi cursus lacinia pellentesque elit aliquam. Curabitur ac mauris montes mauris tincidunt id dictum Vestibulum at non. Felis leo Vestibulum gravida id odio metus Nulla Ut In Sed. Tortor est nulla pellentesque Praesent quis Sed.

Věřím, že celoživotní rozvoj je cesta ke šťastnějšímu životu. Umožňuje nám vnímat realitu z více různých pohledů, a tak lépe porozumět světu a lidem kolem sebe. V životě tak získáváme mnohem větší svobodu volby, příznivá rozhodnutí a vztahy naplněné porozuměním a důvěrou.

Jsem kouč, facilitátor a lektor. Dává mi smysl celoživotně se rozvíjet, inspirovat a pomáhat k tomu ostatním. Specializuji se na oblast mezilidské komunikace, leadership, management a timemanagement. V osobnostním rozvoji jsem zastáncem celostního přístupu.
 
Využívám více než dvacet let zkušeností práce ve vrcholných manažerských pozicích. Pracoval jsem jako vedoucí mnoha týmů a projektů, výkonný ředitel nebo člen správní rady různorodých společností. Dlouhodobě aktivně působím v komerční, veřejné i neziskové oblasti. Při práci s lidmi čerpám z dlouholetých zkušeností v oblasti facilitace, koučinku, zážitkové pedagogiky a vzdělávání zážitkem.
 

Podrobnosti o koučinku se mnou najdete na mé osobní stránce kouče - Brain-coaching.cz.

 
Každá lidská organizace je systém využívající strukturu, procesy a technologie. Může to být vaše rodina nebo sportovní klub, ale i velká obchodní společnost, instituce nebo globální organizace.
 

Úspěšnost každé organizace závisí zejména na schopnostech lidí, kteří ji tvoří. Budou-li v organizaci lidé, kteří porušují její strukturu a vztahy, brzdí procesy a neumí využít dostupné technologie, pak taková organizace pomalu ale jistě zanikne. Každá organizace může být jen tak úspěšná, jak schopní a úspěšní jsou konkrétní lidé, kteří ji tvoří. Pozornost věnovaná získávání a rozvoji jednotlivců a týmů vede k dlouhodobému úspěchu celé organizace.