Úvod do facilitace - ONLINE

Slyšeli jste termín facilitace a zajímá vás, co se pod ním skrývá? Vedete komunikaci ve skupině lidí a chcete zjistit, jak to dělat lépe? Opakovaně se v komunikaci dostáváte do náročných situací a lámete si hlavu, co s tím? Zaujaly vás naše kurzy naživo, nicméně si nás chcete nejprve omrknout online?

Co je facilitace?

Facilitace je umění přípravy a vedení průběhu schůzek, jednání a diskusí. Je to přístup, který setkání urychlí, směřuje efektivně k cíli a užitečným výstupům. Facilitaci lze použít pro malé schůzky, velké porady i setkání se stovkami účastníků.

Hlavní roli hraje facilitátor, který umí před setkáním navrhnout a připravit jeho program a průběh. Samotným setkáním pak účastníky aktivně provádí. K úspěšnému použití nástrojů facilitace nemusíte být v roli formálního vedoucího. Při znalosti principů facilitace můžete podpořit efektivní průběh jednání i z role účastníka.

Facilitace obsahuje velké množství technik, které pomáhají rozproudit diskusi, nebo ji...číst dál

26.10.2021 | 09:00 - 12:30 | Online
Cena: 2900 Kč + 21% DPH

2 x 3,5 hodiny - online trénink
modul I: úterý 26. 10. 9:00 - 12:30
modul II: úterý 2. 11. 9:00 - 12:30

Max počet účastníků: 12
Lektor: Vojtěch Benda

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku