Ucelený základ facilitace - 3 dny, AKREDITOVANÝ - ONLINE

Pro ŽIVOU VERZI tohoto kurzu klikněte ZDE.

Chcete umět vést skupinové diskuse tak, aby byly efektivní, držely se tématu a směřovaly k užitečným výstupům? Absolvujte třídenní kurz Ucelený základ facilitace, staňte se facilitátorem a zefektivněte jednání sobě i ostatním.

Akreditace MPSV a MŠMT i v ONLINE verzi

Kurz je akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí pod číslem akreditace A2019/1306-VP.
Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pod číslem akreditace MSMT- 21523/2020-7-478.

Co je facilitace?

Facilitace je umění přípravy a vedení průběhu schůzek, jednání a diskusí. Je to přístup, který setkání urychlí, směřuje efektivně k cíli a užitečným výstupům. Facilitaci lze použít pro malé schůzky, velké porady i setkání se stovkami účastníků.

Hlavní roli hraje facilitátor, který umí před setkáním navrhnout a připravit jeho program a průběh. Samotným setkáním pak úč...číst dál

Skvělý kurz pro úplné začátečníky s facilitaci. Dostanete jak teoretické základy, tak praktické zkušenosti, a po absolvováni kurzu se můžete jako začátečník pustit do vlastní facilitace se vším, co k tomu patří.Michal Hruška, IT specialista, M Computers s.r.o.

Kurz má potenciál pozvednout úroveň každé porady nebo setkání, které má nějaký cíl, a určitě by si na něj měli zajít alespoň vedoucí týmů, ideálně celé týmy. Alena S. Augustová, Platforma...číst dál

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku