Komplexní výcvik facilitace - 100 hodin, AKREDITOVANÝ

Připravili jsme pro vás “Komplexní výcvik facilitace”, který obsahuje vše podstatné, co potřebujete pro roli úspěšného facilitátora, tedy člověka vedoucího komunikaci ve skupině. Výcvik vychází z našich dlouholetých praktických zkušeností s facilitací a zahrnuje moderní poznatky z oblasti psychologie, kreativity a vedení lidí.

Akreditace MPSV

Kurz je akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí pod číslem akreditace A2020/0905-VP.

Proč učíme facilitaci?

Věříme, že lidé v organizacích mohou lépe využívat svůj potenciál. Chceme, aby mohli plně projevit své silné stránky, byli motivovaní, inovativní, aby pracovali se zápalem a chtěli občas udělat i něco navíc pro sebe i pro ostatní.
K tomu je důležitá efektivní spolupráce a ta silně závisí na způsobu, jakým lidé ve skupině komunikují.
Proto učíme facilitaci - metodu vedení komunikace směřující současně k vysoké efektivitě, porozumění a spokojenosti všech zúčastněných.

Komu je výc...číst dál

Video o kurzu: 
Fotky z kurzu: 

Ve výcviku jsem se naučila, jak facilitovat. Vojtův přístup je velmi lidský a přitom profesionální. Byla radost se jím nechat vést a pustit se do prozkoumávání neznámých vod facilitace, ze kterých se postupně stávaly vody známé až domácí. Postupně, krok za krokem a s lehkostí jsem objevovala strukturu facilitovaného jednání, jeho zákonitosti, metody a techniky. Vše jsem se učila, a zároveň hned měla možnost vyzkoušet, v bezpečném prostředí uzavřené účastnické skupiny. Zažila jsem skut...číst dál

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku