Facilitace online meetingů - ONLINE

Vedení skupiny lidí a facilitace jejich schůzek patří k nejdůležitějším kompetencím manažera, scrum mastera nebo lektora. Velmi rychle se přitom ukáže, jak příslušný "průvodce" ovládá své komunikační a facilitační schopnosti. Vést online meeting je náročnou výzvou i pro zkušené facilitátory. Zveme vás na rozsáhlý a intenzivní online trénink, díky kterému se přesunete od náročných a neefektivních online meetingů k dynamickým, produktivním a kreativním schůzkám, na které se budou jejich účastníci těšit. Trénink se skládá ze dvou tříhodinových modulů s týdenním mezičasem.

Pokud vás více než vedení schůzek a porad zajímá, jak lektorovat a vzdělávat online podívejte se na náš specializovaný kurz Facilitace online workshopů.

Co vám online trénink přinese užitečného

Trénink probíhá formou videokonference v online místnosti aplikace Zoom. Získané dovednosti jsou univerzální a v plném rozsahu využitelné ve všech dalších platformách jako MS Teams, Google Meet a dalších. Trénink se skládá ze dvou navazujících částí - modulů.

Modul 1

  • zjistíte, v čem podstatném se liší živý a online meeting a na co si dát pozor
  • pochopíte, které hlavní technické podmínky ovlivňují úspěch meetingu
  • ukážeme vám, jak nastavit a uplatňovat důležitá pravidla meetingu
  • poznáte hlavní formáty meetingů a odpovídající způsoby komunikace
  • prakticky si vyzkoušíte celo...číst dál
Fotky z kurzu: 

Kurz je výborný pro všechny lidi, co se chtějí posunout od pasivního využívání online komunikace k aktivnímu ovládnutí tohoto prostředí. Z nabídky společnosti Edutica jsem již absolvoval několik kurzů včetně individuální spolupráce s naší organizací a jednalo se vždy o profesionální a zároveň o lidsky velmi příjemnou spolupráci.
Jan Holeček, Magistrát města Brna

Kurz pro mě byl ohromně přínosný. Vyzkoušela jsem si řadu online nástrojů, které ráda zapo...číst dál

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku