Efektivní vedení online výuky, AKREDITOVANÝ - ONLINE

Tento kurz je určen přednostně pro pedagogické pracovníky. Pokud vás zajímá lektorování online a vzdělávání dospělých přihlaste se na náš kurz Facilitace online workshopů.

Vedení online vzdělávání může být náročnou výzvou i pro zkušené pedagogy. Online prostředí klade vysoké nároky na kompetence pedagogů a některé metody používané při prezenční výuce lze v online vzdělávání využít jen omezeně nebo vůbec. Online výuka naopak nabízí nové možnosti, které lze využít. Před pedagogy tak stojí celá řada výzev jak na technické, tak na osobní úrovni. Zveme vás na intenzivní online trénink, zaměřený na vzdělávání v ZŠ a SŠ, díky kterému se na online výuku budete těšit vy i vaši žáci a studenti.

Akreditace MŠMT

Kurz je Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditován pro další vzdělávání pedagogických pracovníků pod číslem akreditace MSMT- 40324/2020-2-913.

Co vám kurz přinese užitečného

  • prozkoumáme důležité rozdíly mezi prezenční a online výukou, uvědomíte si rizika a současně výhody online výuky, kterých lze využít
  • poznáte nejdůležitější technické podmínky a nastavení techniky tak, aby byla pro pedagoga oporou a přispěla k úspěšnému online vzdělávání
  • poznáte důležitá pravidla pro spolupráci v online skupině a pro úspěšné online vzdělávání
  • naučíte se prakticky používat mnoho nástrojů pro online vz...číst dál
04.05.2021 | 15:00 - 19:00 | Online
Cena: 1600 Kč + 21% DPH

2 x 4 hodiny - online trénink
Modul 1 - úterý 4. 5. 2021, 8:00 - 12:00
Modul 2 - čtvrtek 13. 5. 2021, 8:00 - 12:00
Přístup získáte emailem na základě registrace a úhrady účastnického poplatku.

Max počet účastníků: 15
Lektor: Radek Drnovský

Získejte naše know-how

Zájemcům sdílíme naše originální know-how. Přibližně jedenkrát měsíčně posíláme v email newsletteru naše nové články, infografiky, online webináře a další akce z oblasti facilitace a komunikace. Přihlaste se také a získejte víc. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku