Ucelený základ facilitace - 3 dny, AKREDITOVANÝ

Chcete umět vést skupinové diskuse tak, aby byly efektivní, držely se tématu a směřovaly k užitečným výstupům? Absolvujte třídenní kurz Ucelený základ facilitace, staňte se facilitátorem a zefektivněte jednání sobě i ostatním.

Akreditace

Kurz je akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí pod číslem akreditace A2019/1306-VP.

Co je facilitace?

Facilitace je umění přípravy a vedení průběhu schůzek, jednání a diskusí. Je to přístup, který setkání urychlí, směřuje efektivně k cíli a užitečným výstupům. Facilitaci lze použít pro malé schůzky, velké porady i setkání se stovk...číst dál

21.04.2020 | 09:00 - 17:00 | Brno
Školicí prostory Edutica, Masarykova 32
Cena: 9500 Kč

KURZ JE PLNĚ OBSAZEN
Termín konání zatím platí.
O případné změně vás budeme nejpozději týden před termínem informovat.

Lektor: Vojtěch Benda
02.06.2020 | 09:00 - 17:00 | Praha
Prostor Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10 - Vršovice
Cena: 9500 Kč + 21% DPH

Do 2. 5. cena 9000 Kč + 21% DPH
3denní kurz
Den 1 - úterý 2. června 2020
Den 2 - úterý 9. června 2020
Den 3 - úterý 16. června 2020

Lektor: Lukáš Kučera
03.06.2020 | 09:00 - 17:00 | Brno
Školicí prostory Edutica, Masarykova 32
Cena: 9500 Kč + 21% DPH

Do 3. 5. cena 9000 Kč + 21% DPH
3denní kurz
Den 1 - středa 3. června 2020
Den 2 - středa 10. června 2020
Den 3 - středa 17. června 2020

Lektor: Vojtěch Benda
Fotky z kurzu: 
Řekli o kurzu: 

Kurz Ucelený základ facilitace jsem absolvoval se svým týmem jako přípravu na naplnění facilitátorské role v rámci workshopů ke zlepšování interních procesů (metodou GE Work-out). Naším hlavním cílem bylo získat nejen potřebné praktické dovednosti, ale také větší sebevědomí při výkonu této role, která je pro většinu z nás nová. Díky velmi profesionálnímu a trpělivému vedení kurzu lektorem Lukášem Kučerou se obojí velmi dobře podařilo a kurz můžu jako praktický úvod do umění facilitace (s nezbytnou trochou teorie) vřele doporučit.
Libor Drlík, vedoucí oddělení procesního řízení a business inteligence, Českomoravská stavební spořitelna

Kurz předčil mé očekávání a jsem velmi rád, že jsem absolvoval tyto 3 dny intenzivní práce. Ze strany lektorů byl zřejmý jejich 100% zájem o kurz a jeho účastníky.
Jan Holeček, Magistrát města Brna

Kurz předčil mé očekávání, přestože bylo už od začátku velmi vysoko. Po absolvování tohoto kurzu opravdu není možné vnímat komunikaci stejně jako před kurzem. Lektor skvělý, stejně tak obsah všech tří dnů!
Alexandra Čtvrtlíková, PENAM, a. s.

Kurz ukazuje řízení jednání v jasně členěném obraze a zároveň provádí jednotlivými částmi jednání za použití konkrétních nástrojů facilitace. Kurz doporučuji všem, kteří vedou složitá jednání. Oceňuji také skvělou atmosféru celého kurzu.
Michal Hájek, Městský úřad Domažlice

Obdivuji s jakou lehkostí a přívětivým přístupem lektorů bylo do těch pár dní vměstnáno tolik širokých témat, a to jak teoreticky, tak prakticky. Dalo by se jít určitě hlouběji v detailech, nicméně pokud je účelem udělat si celkový obrázek, získat potřebné nástroje a návody "jak na facilitaci", s čím vším počítat, na co dávat pozor a získat chuť opravdu a dobře facilitovat, pak je kurz to pravé. Věřím, že nikdo z účastníků po absolvování nebude nahlížet na práci s lidmi stejně jako před ním, já určitě svůj pohled rozšířil o řadu nástrojů a vidím nyní mnohem více.
Jan Husák, Česká rada dětí a mládeže

Před kurzem jsem ani nevěděl co facilitace je. To se mi vyjasnilo a teď vím kdy a jak jí použít k řešení problémů ve skupině. Navíc jsem se naučil jak lépe komunikovat a užil si i nějakou zábavu.
Vítězslav Beneš, student