Kurzy na zakázku

Chcete vzdělávání a trénink zaměřit na vaše potřeby a konkrétní situace z vaší praxe? Připravíme pro vás kurzy a tréninky na míru. Nezávazně a bezplatně s vámi zkonzultujeme vaše rozvojové potřeby a připravíme nabídku, pro váš tým, vaši společnost nebo váš individuální rozvoj.

Výhody kurzu na zakázku

  • získáte kurz připravený pro vaše konkrétní potřeby a situace z vaší praxe
  • zvolíte si formát kurzu, který vám vyhovuje např. sérii kratších setkání
  • místo konání a termín kurzu můžete domluvit tak, aby vám vyhovoval
  • při účasti více než 6 účastníků garantujeme výhodnější cenu než při účasti na otevřeném kurzu

Nezávazná, bezplatná úvodní konzultace

Zavoláme vám a během krátkého rozhovoru probereme vaši konkrétní situaci a potřeby. Ujasníme, jaké oblasti tréninku jsou pro vás důležité a společně můžeme zvolit nejvhodnější formát, rozsah a obsah zakázkového kurzu.

Připravíme vám jasnou a konkrétní nabídku včetně ceny

Na základě společné domluvy vám bezplatně a nezávazně zašleme písemnou nabídku obsahující návrh konkrétních témat, časový rozsah, formát a představení lektorů zakázkového kurzu včetně ceny nabízených služeb. Na základě nabídky se můžete rozhodnout, zda vzdělávání na míru využijete.

Možné formáty vzdělávání na zakázku

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější formát vašeho vzdělávání na míru. Můžete využít jednorázovou konzultaci i dlouhodobou spolupráci skládající se ze série navazujících setkání. Setkání mohou mít rozsah od 1 hodiny až po celý den. Samozřejmostí je také možnost online setkání.

Místo konání tréninku

Místo setkání můžeme přizpůsobit tak, aby pro vás bylo co nejpříznivější. Trénink tak může probíhat přímo u vás na pracovišti, ve vaší společnosti, ve školících prostorách, které pro vás zajistíme, online nebo u konkrétních tréninků třeba i v kavárně nebo při procházce přírodou.

Chcete se nás na něco zeptat? Rádi zodpovíme vaše dotazy. Jednoduše nám zavolejte.
+420 603 477 447 (Radek Drnovský), +420 775 580 982 (Vojtěch Benda)

Chci zjistit víc

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku