Individuální vzdělávání, konzultace, koučink

Zajímá vás intenzivní individuální přístup? Formou osobních schůzek vám pomůžeme rozvíjet vaše nejlepší schopnosti a úspěšně vyřešit náročné konkrétní situace. V krátkém čase můžete dosáhnout výrazně lepších výsledků než účastí na vzdělávacím kurzu. Zaměříme se přímo na vaše konkrétní témata a maximálně využijete čas, který vám náš lektor, konzultant nebo kouč věnuje. Chcete se dozvědět více o možnostech individuálního rozvoje a cenách? Můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Výběr možných témat, pro individuální rozvoj

  • facilitace setkání a porad
  • prezentační dovednosti
  • leadership, vedení lidí
  • strategické plánování
  • interní komunikace
  • timemanagement
  • nábor zaměstnanců a přijímací pohovory
  • hodnotící pohovory

Zajímá vás koučink?

Podrobnosti o naší nabídce koučinku naleznete na samostatných stránkách Brain-coaching.cz.

Koučink je způsob práce mezi koučem a klientem. Pomáhá klientovi v dosažení cíle, uskutečnění požadované změny nebo překonání náročné situace. V koučinku se zaměřujeme zejména na management a leadership, koučování změny, komunikaci, vedení lidí, rozhodování, dosahování cílů. Tématem koučování však může být jakékoliv další téma, které vás zajímá.

Chcete se nás na něco zeptat? Rádi zodpovíme vaše dotazy. Jednoduše nám zavolejte.
+420 603 477 447 (Radek Drnovský), +420 775 580 982 (Vojtěch Benda)

Chci zjistit víc

Řekli o nás: 

"Opakovaně jsem přednášela na téma odpovědného zadávání veřejných zakázek před pestrým publikem úředníků, administrátorů, politiků i podnikatelů. Řešila jsem přitom, jak zjistit, proč lidé na konferenci nebo školení přišli, a co je nejvíc zajímá, abych mohla upravit obsah příspěvku, a ten jim přinesl co nejvíc užitku. Ve spolupráci s Vojtěchem Bendou se mi podařilo objevit a naučit se využívat nástroje pro lepší komunikaci s publikem. Dostala jsem tipy pro zpracování příspěvku i prezentace tak, aby byla pro posluchače záživnější, i když je obecně vnímáno jako strohá právničina. Konzultace probíhaly v příjemné atmosféře a byly pro mě inspirativní."
Anna Francová, advokátka (Frank Bold advokáti)

"S nástupem do nové, velmi odpovědné role v nejvyšším vedení společnosti přede mnou vyvstaly nové úkoly a výzvy. Díky koučovacím sezením s Radkem se mi podařilo získat odpovědi pro celou řadu otázek a definovat můj přístup k vedení týmu a společnosti. Oceňuji zejména vhodný výběr otázek a témat, které mne svou náročností a přesností přiměly přemýšlet z jiného úhlu nad zdánlivě zřejmými věcmi. Koučink mi přinesl jiný náhled a více empatie při řešení úkolů vyplývajících z vedoucí pozice."
Dalibor, jednatel celoevropského obchodního řetězce

Získejte naše know how a dárek na uvítanou

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte mini E-book s tipy pro úspěšný online meeting. Jednou měsíčně s vámi sdílíme své know-how ve formě článků, videí či infografik z oblasti facilitace a komunikace a informujeme o chystaných novinkách a cenových akcích. Odběr je možné kdykoliv zrušit.

Kurzy na zakázku