O nás

Co děláme

Pomáháme organizacím, aby pro ně lidé rádi pracovali. Pracujeme s jednotlivci i s celými týmy. S individuálním přístupem ovlivňujeme pracovní prostředí v organizacích tak, aby se přirozeně rozvíjely. Chceme, aby se v organizacích dobře pracovalo lidem, kteří je tvoří. Rozvíjíme vztahy, posilujeme motivaci, důvěru a efektivní spolupráci. Pomáháme měnit firmy v živý a fungující systém.

Náš tým, lektoři, konzultanti

Radek Drnovský
Jsem lektor, facilitátor a konzultant. Pomáhám lidem a organizacím k jejich dlouhodobému rozvoji. Podporuji společensky... více »
Jsem lektor, facilitátor, metodik, kariérní poradce a průvodce osobním rozvojem. Věnuji se práci s jednotlivci, vzdělávání i... více »
Jsem lektor, inspiruji a provázím procesem učení. Jako mediátor pomáhám lidem překonat konflikty a dojít ke společné dohodě... více »
Zuzana Strapková
Vystudovala jsem fyzioterapii na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Díky skvělým školitelům a fyzioterapeutům... více »
Jsem facilitátor, konzultant, terapeut, lektor. Pomáhám jednotlivcům, párům, organizacím i městům v podpoře snění,... více »
Jako lektor rád vytvářím dva prostory. Jeden, kde se dobře komunikuje a s chutí pracuje. V tom druhém lze vystupovat z... více »